Haber

Başkan Güngör; “Biz hazırız, Denizli hazır, Türkiye hazır”

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Denizli halkını Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmeye davet etti; Biz hazırız, Denizli hazır, Türkiye hazır” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinden 75 gün sonra, 19 Nisan Çarşamba günü yeniden Denizli’ye gelecek.

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, 29 Ekim Bulvarı’nda saat 16.30’da gerçekleşecek mitinge tüm hemşerilerini davet ederek, “Türkiye’nin geleceği için yürütülen çalışmalar Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı liderliğinde yürütülüyor. AK Parti’ye güçlü takviye Bu çerçevede Denizli’de yapılacak büyük miting Türkiye’nin daha güçlü ve istikrarlı bir geleceğe doğru attığı sağlam adımların bir yansıması olacaktır.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yolumuza devam ediyoruz. Türkiye’nin birçok alanda elde ettiği başarı ve hedeflere doğru ilerlediğini belirten Gül, “Tüm hemşerilerimi toplantıya davet ediyorum. Bu yüzyıl, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki Türkiye’nin yüzyılı olacaktır. Daima sağlam ve emin adımlarla geleceğe adım adım yürüyoruz. Biz hazırız, Denizli hazır, Türkiye hazır” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu