Haber

Cristiano Ronaldo, İngiltere’deki malikanesini 6.6 Milyon Dolara Satıyor!

Manchester United ile yaşanan anlaşmazlıkların ardından yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo, sözleşmesini feshetti ve Al Nassr ile bir memorandum imzaladı. Barışmanın ardından aile Suudi Arabistan’a yerleşerek İngiltere’deki evlerini satışa çıkardı, gelin detaylara bir göz atalım. ?

Kaynak:https://www.hola.com/us/celebrities/2…

Bildiğiniz gibi Cristiano Ronaldo, geçtiğimiz Kasım ayında Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nda oynarken Manchester United’dan ayrıldığını açıklamıştı.

Portekizli yıldız oyuncunun kulüp yöneticileriyle bazı fikir ayrılıklarının olduğu herkes tarafından biliniyordu ancak taraftarlar olayın böyle olmasını beklemiyordu.

Yakında 38 yaşına girecek olan Ronaldo emekli olmayı reddetti ve Suudi Arabistan’da Al-Nassr ile multi-milyon dolarlık bir anlaşma imzalayarak kariyerine farklı bir grupta devam etmeyi seçti.

Bu karar, kendisinin ve ailesinin İngiltere’yi terk edip yeni işi ve hayatı için Suudi Arabistan’a taşınacağı anlamına geliyordu. Hal böyle olunca da çiftin Manchester’daki evlerini satışa çıkarmalarına şaşırmadık.

Yıldız, Cheshire’deki seçkin Alderley Edge semtindeki malikanesini 5,5 milyon sterlin veya 6,6 milyon dolardan fazla satışa çıkardı!

Gelin bu muhteşem rezidansın içine bir göz atalım.

Mülkün satışından sorumlu olan Jackson-Stops emlak ajansı, sporcunun eski konutunu “23 dönümlük bir arazide yer alan modern tasarımın bir şaheseri” olarak tanımlıyor.

Evin yedi yatak odası ve altı banyosu, dört arabalık bir garajı ve daha fazla aracın park edilebileceği girişte geniş bir araba yolu vardır.

Resimde yatak odalarından birini görebilirsiniz.

Evin ultra çağdaş mutfağı:

Başka bir mutfak:

Konakta ayrıca kapalı havuz, jakuzi, spor salonu, paddle tenis ve tenis kortları, spa, buhar odası ve büyük bir sinema salonu bulunmaktadır.

Tesiste iki yatak odalı bir misafirhane de bulunmaktadır.

Konağın bahçesinden bir bölüm:

Banyolardan biri:

Sinema:

Pek çok kişi, yıldız oyuncunun kız arkadaşının ve çocuklarının bu gezide ona katılıp katılmayacağı merak etmişti.

Ancak aileyi bir arada tutmanın hem kendisi hem de Georgina için çok değerli olduğunu söyledi. Böylece çift, İngiltere’deki hayatlarına veda etti ve Suudi Arabistan’da yeni bir sayfa açmaya karar verdi.

silopi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu