Teknoloji

Open AI, ChatGPT’den Para Kazanmak İçin Yeni Sistemini Duyurdu

Geçtiğimiz akşam yapay zeka dünyasında önemli bir gelişme yaşandı. ChatGPT ve DALL-E gibi tanınmış yapay zeka araçlarının arkasındaki ekip OpenAI ilk geliştirici konferansını düzenledi. Open AI CEO’su etkinlikler sırasında ChatGPT’ye daha fazla odaklanıyor Sam Altmanatacakları yeni adımlara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Sam Altman’ın duyurduğu farklı özelliklerden biri de şu: ” GPT’ler ” aradı “. Açıklamaya göre bu özellik, kullanıcıların kendi GPT’lerini oluşturmalarına olanak tanıyacak. Bu çok değerli bir yenilik çünkü bu özellik sayesinde kullanıcı kendi GPT’lerini oluşturabiliyor. özel sohbet botu geliştirebilecektir. Sam Altman, oluşturulacak botların sadece bireysel kullanıma yönelik olmayacağını açıkladı.

Özelleştirilmiş botlar para kazanmanın yolunu açacak!

“DevDay” isimli etkinlikte yapılan açıklamaya göre ChatGPT’ye yönelik bir program bulunuyor. alışveriş Merkezi yaratılacak. Kullanıcılar bu mağazaya girdiklerinde özelleştirilmiş botlarla karşılaşacaklardır. Geliştiricilerin Open AI’dan para kazanabilecekleri yer burasıdır. Sam Altman tarafından yapılan açıklamaya göre geliştiriciler, özelleştirilmiş botlarını ücretli veya fiyatsız olarak sunabilecekler. yayınlayabilecek . Üstelik Open AI, platformdaki en kullanışlı ve en çok kullanılan botları tespit ederek bunları geliştirenlere yardımcı oluyor. ödeyecek.

Ancak Sam Altman ve ekibinin geliştiricilere nasıl ödeme yapacaklarına son kez bakmaları gerekiyor. karar verilmedi benziyor. Etkinlikte yapılan açıklamaya göre, ilk aşamada ücretli abonelik paketleri için yapılan ödemenin bir kısmı ödenecek. Bir sonraki adımda faiz eşiklerini gösteren bilgi tesviyelerGöreceğiz.

DevDay etkinliğinden diğer önemli açıklamalar:

ayasajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu