Ekonomi

Hayat pahalılığının milletimizi ezdiğinin farkındayız.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 22. Yıldönümü münasebetiyle videolu açıklama paylaştı.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mesajından satırbaşları…

– Girdiğimiz her seçimde 1. gelerek bugünlere geldik. Partimizin hangi kademesinde olursa olsun bu kutlu davada emeği geçen tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. İlk günden beri sandıkta desteğiyle AK Parti’nin yanında yer alan aziz milletimin her bir ferdine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.

– 14 Mayıs Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde göstermiş olduğunuz emeklerden dolayı tekrar teşekkür etmek istiyorum. Seçim sürecinin siyasi tarihimizde ayrı bir yeri olacağına inanıyorum.

– Bu meraklılarla kaybedecek vaktimiz yok. Misyonumuz bir yandan milletimize verdiğimiz görevleri yerine getirmek, diğer yandan da 2024 yerel yönetim seçimlerine gece gündüz hazırlanmak.

– Seçimlerde elde ettiğimiz başarıların ardındaki gerçek budur. Son zamanlarda hayat pahalılığının milletimizi bunalttığının farkındayız. Yine düzelteceğiz.

– Depremde 104 milyar liralık yük verdi. Milletin beklentisini karşılıksız bırakmadık. Vesayetle mücadele ederken, karşımızdaki gücün sınırsız vahşetini biliyorduk.

– Ekonomi yoluyla çevrilen oyunları biliyoruz. Belediyedeki emaneti alıp sahibine vereceğiz. Yerel seçimler için şimdiden çalışmaya başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu